sklep@szybowska-art.pl

Plakaty

Wyświetlanie 1–9 z 26 wyników

 • plakat z motywem zioła bazylia

  Bazylia A4

  25,00 
 • plakat roślinny kłos owsa

  Plakat Kłos Owsa A4

  25,00 
 • plakat botaniczny z liściem begonii kolorowy

  Plakat Kolorowy liść Begonii 30×40 cm

  39,00 
 • plakat z motywem roślinnym liść begonii

  Plakat Kolorowy liść Begonii A4

  25,00 
 • plakat botaniczny z liliami

  Plakat Lilie 30×40 cm

  39,00 
 • plakat z motywem roślinnym liść begonii

  Plakat Liść Begonii 30×40 cm

  39,00 
 • plakat z motywem roślinnym liść begonii szarość

  Plakat Liść Begonii A4

  25,00 
 • plakat z motywem roślinnym- liść

  Plakat Liść Kalatea 30×40 cm

  39,00 
 • Plakat Liść Monstery 30×40 cm

  39,00 

Od dłuższego czasu najmodniejszą dekoracją ścienną są plakaty. Jeszcze kilka lat temu stanowiły w zasadzie element wystroju pokoi młodzieżowych, gdy nastolatkowie wieszali podobizny swoich idoli na ścianach. Teraz to się diametralnie zmieniło, plakaty nie są już traktowane „po macoszemu” i stanowią istotny detal dopełniający aranżację wnętrza.

Jeśli akurat jesteś na etapie projektowania swoich wymarzonych „czterech kątów”, weź pod uwagę plakaty botaniczne. To uniwersalny motyw pasujący do rożnych pomieszczeń. Plakaty ze wzorem roślinnym np. liściem anturium czy paprocią wprowadzą sielski klimat do pokoju dziennego czy sypialni. Z kolei, jeśli szukasz dekoracji do kuchni watro sięgnąć po plakaty z ziołami. Kuchnia i jadalnia to miejsca w naszych domach, gdzie przebywamy bardzo często, przygotowujemy tu posiłki, jemy- warto zadbać, aby klimat ku temu był sprzyjający. Plakaty z ziołami będą stanowić wyjątkową ozdobę każdej kuchni. Świetnie pasują do stylu rustykalnego, prowansalskiego czy skandynawskiego.

Plakaty botaniczne od kilku sezonów są prawdziwym hitem wśród dizajnerów. Motyw liścia Monstery na stałe zagościł nie tylko na ścianach, ale także jako modny wzór na różnego rodzaju tekstyliach np. poszewkach dekoracyjnych. Styl botaniczny stał się bardzo modny i nie ogranicza się już wyłącznie do dodatków, ale stanowi motyw przewodni wystroju.

Plakaty z delikatnym motywem roślinnym i kwiatowym to też świetne rozwiązanie do biura, gabinetu czy poczekalni. Stanowią subtelną i nienachalną ozdobę o neutralnym charakterze.

Wszystko czego potrzebujesz, aby nadać charakteru swoim ścianom znajdziesz w Szybowska Art.